Про компанію

 

Про компаніюІС-Консалтинг надає консалтингові і тренінгові послуги з червня 2005 року. Особистий досвід участі наших провідних експертів у консалтингових та тренінгових проектах – з 2003 р.

За цей час ми провели значну кількість тренінгів та авторських майстер-класів. Нашими експертами реалізовані консалтингові проекти для суб'єктів малого та середнього бізнесу, громадських організацій, органів влади та місцевого самоврядування, у т.ч. в рамках програм і проектів міжнародної технічної допомоги.

 

Ми успішно співпрацюємо з різними діловими, інформаційними та спеціалізованими ЗМІ (понад 100 публікацій з питань загального менеджменту, управління проектами, підвищення ефективності роботи персоналу, організаційної та особистісної психології, бізнес-консультування).

Ми пропонуємо власникам і керівникам компаній, громадським лідерам, керівникам місцевих органів влади подивитися на свою діяльність та її результати по-новому, щоб ефективно використовувати всі внутрішні та зовнішні можливості для подальшого розвитку.

 

Наші експерти співробітничають з міжнародними організаціями (Канадським агентством міжнародного розвитку, Канадським інститутом урбаністики та ін.), з Асоціацією агенцій регіонального розвитку України, місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, торгово-промисловими палатами і фондами підтримки підприємництва, з виробничими та комерційними підприємствами, приватними підприємцями.

Серед наших клієнтів і партнерів – підприємства та організації Дніпропетровська, Запоріжжя, Києва, Львова, Харкова та інших міст України.

До 2012 року компанія мала назву "Інтелектуальний сервісний центр".

 

З резюме наших провідних експертів можна ознайомитись тут:

ВІТАЛІЙ ЛИСЕНКО - резюме 

ЕЛЕНА ПАНКРАТОВА - резюме