Управління на основі здорового глузду дає результати. Зміни відбуваються одразу. Перевірте це на практиці разом з нашими експертами.

Ми пропонуємо власникам і керівникам компаній, громадським лідерам, керівникам місцевих органів влади подивитися на свою діяльність та її результати по-новому, щоб ефективно використовувати всі внутрішні та зовнішні можливості для подальшого розвитку.

 

 

5 правил для щоденного застосування

1. Покращуйте внутрішні і зовнішні контакти: між співробітниками, підрозділами, організацією та клієнтами. Використовуйте сучасні технології роботи з інформацією – вони реально працюють.

2. Для кожного рішення визначте причину і мету. Доки вони не зрозумілі, ви дієте навмання. Навчіться аналізувати і порівнювати варіанти рішень. Ухвалюйте рішення усвідомлено.

3. Люди – найважливіший і найцінніший ресурс в організації. Знаходьте потрібних людей, грамотно мотивуйте співробітників і ставте правильні завдання.

4. Задоволений клієнт дає результат. Жоден товар, робота чи послуга не будуть реалізовані без споживача. Це ж стосується органів влади. Без клієнта-платника податків бюджет не отримає грошей.

5. Регулярний моніторинг, контроль і оцінка – корисні інструменти для поліпшення роботи і досягнення бажаного результату.

 

 

Індивідуальні рішення спростять робочий процес у вашій організації і поліпшать підсумкові показники. Так ви збережете сили, нерви, здоров'я, гроші та інші ресурси, які забирає «тєкучка».

Результат влаштує і керівників, і рядових співробітників, і клієнтів.